+90 538 775 70 48
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Zeybek Turizm Seyahat Taşımacılık Ltd. Şti. Hakkında

Zeybek Turizm Seyahat Taşımacılık Ltd. Şti. olarak, Yirmi yılı aşkın tecrübeyle bu sektörde hizmet vermekteyiz. Güvenli ekip ve konforlu araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en uygun hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Zeybek Turizm Seyahat Taşımacılık Ltd. Şti. ile kuşadası ve çevresindeki antik yerler hava limanı hizmeti şehiriçi hizmeti toplu taşıma gibi konularda hizmetinizdeyiz, konforlu ve hesaplı yolculuklar yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yirmi yılı aşkın tecrübeyle bu sektörde hizmet vermekteyiz. kuşadası ve çevresindeki antik yerler hava limanı hizmeti şehiriçi hizmeti toplu taşıma gibi konularda hizmetinizdeyiz.

Misyonumuz

  • Kaliteli hizmet
  • Konforlu ulaşım
  • Güven
  • Prensipli

Vizyonumuz

Yapmış olduğumuz meslekte genç girişimciler olarak hizmet odaklı güvenilir rahat ve konforlu ulaşım prensipleri belirlemek.Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli hizmet sunmak. Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan hizmet ve ulaşım anlayışı sergilemek.